Zabawa choinkowa

 

W dniu 11 stycznia, na terenie Sołectwa Sulisławice, odbyła się ZABAWA CHOINKOWA. Organizacji imprezy podjęła się Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 23 im. Eligiusza Kor-Walczaka we współpracy z sołtysem i Radą Sołecką oraz OSP Sulisławice.

Na uczestników czekało wiele atrakcji i niespodzianek. Na początku nastąpiło uroczyste przywitanie dzieci i wszystkich gości przybyłych na Zabawą Choinkową. Następnie wszyscy zgromadzeni (dzieci wraz z rodzicami i dziadkami) wysłuchali koncertu kolęd przygotowanego przez chór szkolny pod kierunkiem pani Agnieszki.

Po występie rozpoczęła się zabawa taneczna prowadzona przez wodzireja, której towarzyszyły bardzo liczne konkursy i zabawy.

W przerwie nastąpiła prezentacja strojów karnawałowych przygotowanych przez najmłodszych oraz najciekawszych nakryć głowy. Jury brało pod uwagę pomysłowość oraz samodzielne wykonanie poszczególnych elementów. Pozostałe konkursy rozgrywały się podczas tańca w różnych rytmach. Rada Rodziców oraz Rada Sołecka zorganizowały wiele nagród, upominki oraz słodki poczęstunek. Przypomnieliśmy sobie także jak wyglądają kolejki. Jedna prowadziła do nauczycielek, które malowały buzie, druga do pani Martyny serwującej pyszną watę cukrową.

 

 

link do Galerii zdjęć

 

21 stycznia 2019

Copyright © 2015-2022 Sołectwo Sulisławice. All right reserved

                                                     Designed by RS and created with WebWave CMS