Dzień Kobiet w Sulisławicach
 

W ostatnią sobotę karnawału, w Sali OSP w Sulisławicach, odbyła się 4 edycja sulisławickiego Dnia Kobiet. Impreza zorganizowana była przez druhny miejscowej OSP oraz sołtys Sołectwa Sulisławice Karolinę Sadowską.

 

Spotkanie, jak zwykle, rozpoczęte zostało od części artystycznej. Przed uczestniczkami imprezy wystąpiła grupa teatralna Epizod. Panowie z Aresztu Śledczego w Ostrowie Wielkopolskim przygotowali spektakl "Nauczyłeś nas cierpieć, teraz naucz nas miłości...",  składający się z wierszy ks. Jana Twardowskiego. Zgromadzone panie miały także możliwość poznania talentów wokalnych młodych artystów ze szkoły muzycznej Talent Studio.

 

Po części artystycznej przyszedł czas na wspólne spotkanie „przy stole”, a następnie wspaniałą zabawę na parkiecie. Organizatorzy zadbali także o liczne gry i konkursy z nagrodami. Nie zabrakło również wspólnego biesiadowania i karaoke.

 

Dziękujemy wszystkim uczestniczkom sulisławickiego Dnia Kobiet za bardzo dobrą zabawę oraz artystom za uświetnienie naszego święta pięknymi występami.

 

 

Organizatorzy

03 marca 2019

Copyright © 2015-2022 Sołectwo Sulisławice. All right reserved

                                                     Designed by RS and created with WebWave CMS