Charytatywny Bal Karnawałowy
W miniona sobotę, 16 lutego, na sali OSP odbył się Charytatywny Bal Karnawałowy zorganizowany przez Radę Rodziców Szkoły Podstawowej nr 23 w Kaliszu. Celem zabawy była integracja rodziców, mieszkańców Sulisławic oraz wspaniałych gości. Całkowity dochód z balu i przeprowadzonej zbiórki został przeznaczony na wsparcie leczenia pani Magdy - mieszkanki naszego sołectwa; naszej sąsiadki i koleżanki. O niezapomniane wrażenia i piękną zabawę do białego rana zadbał DJ Marcin Skuratowicz. O podniebienia gości tradycyjnie zatroszczyli się nasi niezawodni szefowie kuchni. Balonowy wystrój sali zapewniła firma Balon-Art Kalisz, a dzięki firmie Colian Holding S. A. organizatorzy nie musieli martwić się o napoje. 

 

Rada Rodziców pragnie serdecznie podziękować wszystkim sponsorom: właścicielom Pałacu Tłokinia w Tłokini Kościelnej, Kawiarni-Restauracji Anabell w Kaliszu i naszej pani sołtys za ufundowanie nagrody głównej. 

 

Jeżeli ktoś z Państwa chciałby wesprzeć leczenie pani Magdy, można to uczynić przez przekazanie jednego procenta (Nr KRS 0000268931 z dopiskiem Magda Szymczak).

 

                                                                                              Paulina Wytwer - Przewodnicząca Rady Rodziców

fot. 

 

 

 

21 lutego 2019

Copyright © 2015-2022 Sołectwo Sulisławice. All right reserved

                                                     Designed by RS and created with WebWave CMS