15 października 2015
Pasowanie uczniów I klasy SP nr 23 w Kaliszu

14 października 2015 roku był dla pierwszoklasistów ze Szkoły Podstawowej nr 23 dniem uroczystego ślubowania oraz pasowania na uczniów. Uroczystość rozpoczęła się od programu artystycznego przygotowanego przez dzieci i pedagogów. Podczas tej części obecni goście mieli okazję do poznania każdego z uczniów. Następnie prezydent Grzegorz Sapiński dokonał aktu pasowania. Dwudziestu jeden pierwszoklasistów z okazji włączenia do grona braci uczniowskiej otrzymało drobne upominki m. in. od Rady Sołeckiej Sołectwa Sulisławice, Rady Rodziców Szkoły Podstawowej nr 23, ks. Jarosława Kołodziejczaka - proboszcza Parafii Podwyższenia Krzyża Św. oraz prezydenta​  Kalisza.

 

Ponieważ uroczyste ślubowanie zbiegło się z obchodzonym w całej Polsce Dniem Edukacji Narodowej  nie zabrakło wielu ciepłych słów i życzeń skierowanych do grona pedagogicznego. "Dzień Nauczyciela" był również okazją do nagrodzenia wybranych pedagogów oraz pracowników szkoły. 

 

Wszystkim uczniom pierwszej klasy SP nr 23 życzymy samych sukcesów w nauce i radości ze zdobywania nowej wiedzy a nauczycielom wielu sukcesów zawodowych oraz tego, by podejmowany wysiłek był źródłem satysfakcji z wykonywanego zawodu!

 

Kliknij mnie

Copyright © 2015-2018 Sołectwo Sulisławice. All right reserved

                                                     Designed by RS and created with WebWave CMS